| xAndreas11 a întrebat:

Salutari, vreau sa-mi fac cont pe superbet insa am doar 17 ani, daca imi fac cont cu buletinul unui prieten si cumpar bilet online, in caz de castig trebuie sa se prezinte neaparat posesorul buletinului sau nu conteaza? Apropo, merge oare sa-mi fac cont daca n-am 18?

Răspuns Câştigător
| Fiwi a răspuns:

Doar prietenul tau poate scoate banii si tot el poate sa faca cont. Altfel daca cei de la superbet vad cu tu pe cont ai alt nume fata de buletin, nu-ti primesti banii