| BaiatulTimid16 a întrebat:

Vreau sa îmi fac cont la superbet dar cu CNP ul tatălui pentru ca eu l am dat pe al meu unui prieten, atunci când scot banii din cont ii pot scoate eu cu buletinul tatălui sau trebuie sa vina și el cu mine? Ma scuzați ca am pus întrebarea în aceasta categorie.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa dai cnp la nimeni, poti sa ai probleme daca ala face smecherii - nu folosi cnp omului altfel il bagi in alte necazuri pe langa tine