| alexandruuu96 a întrebat:

Salutt....mam apucat si eu de sala si as vrea sa.mi spuneti si me un program ceva pentru exercitii...vreau sa pun masa musculara rapit si as vrea sa iau si creatina... vreau un program 6 zile sala si o zi pauza

1 răspuns:
| Zambit_Ti-am_1994 a răspuns:

Mai bine faci in felu urmator eu unul am facut numai ca nu m.am tinut de ea din cauza unor probleme fa de luni pana vineri si sambata duminica pauza evemtual sambata si duminiva iesi la alergat o jumatate de ora o ora in parc dar nu lua creatina pentru ca aia este aproape ca siliconul te umfla cu apa mai bine cresti normal eu asa am facut