| xFlorin979 a întrebat:

Se poate intra in sala doar cu certificat verde sau si cu dovada ca ai avut covid19 si ai anticorpi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai avut covid si ai fost in evidenta la dsp iti scoti vertificat verde. Dodava ca ai anticorpi nu e acceptata nicăieri

| Lukasssz a răspuns:

Normal fara certificat verde nu te primeste, dar e foame de bani si cred ca o sa te primeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia depinde de sala. Tu daca ai test de anticorpi pozitivi sau ti-ai revenit dupa covid ai certificat verde 3 luni, poti sa tii-l faci

| TheStrategist a răspuns:

Depinde de sală