| BeYourSelf7 a întrebat:

Am bagat la pariuri sportive la public bet Dinamo - Vointa 1.
Meciul e 1-1 in minutul 90. O sa fie extra time..Biletul este pierdut sau? Stiu ca acolo scria ca in caz de egalitate se acorda cota 1..mai are rost sa ma duc maine q biletul sau pot sa-l rup?happy

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Esti dinamovist infocat nu i asa?laughing)Bafta cu Dinano.

| VadTot a răspuns:

Cica Dinamo a batut ce ai facut ai rupt biletul cum ai primit mesajul? easpunsul adica...

| BeYourSelf7 explică (pentru VadTot):

Nu sunt dinamovist. Ba dimpotriva. urasc dinamohappy dar aveam meciuri cu cote prea mici si am bagat mai multe..printre care si meciu potailorwinking
Sunt Craiovean pana mor! JUSTICE FOR CRAIOVA!

| VadTot a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Pai daca esti Craiovean cu adevarat nici la pariuri nu ai voie sa te gandesti sa bagi pe dinamo ce naiba ori Esti Oltean ori numai esti?laughing) Fundita si sa numai pui niciodata pe dinamoo e riscant Nu vezi in ce hal sunt de cand Cainele Shef cel mare a parasit Haitalaughing)""

| Ionut_Vlad_1995 a răspuns:

Poti sal rupi asa am pierdut si eu bilete o gramada