| anonima20 a întrebat:

'seara TPU.am auzit ca, sarind coarda slabesti.dar este si adevarat ca te inalti? straight face adica nu vad nici o legatura

5 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Da te poti inalta ca,,, cand sari te intinzi.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Este destul de posibil.
Totusi, daca vrei sa te inalti si sa pui si muschi iti recomand inotul sau baschetul.Sunt si mai distractive decat saritul corzii.

| MoruAndrei a răspuns:

Orice sport în tinereţe care este făcut cu PROPRIA greutate te ajută să te dezvolţi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MoruAndrei):

Tu ai o obsesie cu propria greutate laughing

| ligiat96 a răspuns:

Este foarte adevarat ca iti intinde coloane dar inca ramane un mit...