| iCappy a întrebat:

SOC IMEEEEENS IN WWE!
Mai devreme a aratat pe sport.ro ca la Wrestlemania 30 Daniel Bryan este nou campion al wwe si cel MAI IMPORTANT.

21-1 VA SPUNE CEVA?!
Brock Lesnar l-a batut pe UNdertaker!
A\zi la sport.ro la 21:30 este wrestlemania, doar cele mai importantee faze.
Doamneeeeeeeeee cum a pierdut fenomenul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost unul dintre cele mai bune din ultimii ani, dacă e să le luăm în totalitate. Şocul cu Undertaker, Cesaro câştigător, Bryan campion suprem, segmentul de început cu Austin, Rock şi Hogan, dominaţia celor din Shield. Foarte frumos.

14 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

M-am repetat si in alte raspunsuri.Din punct de vedere fizic...sa fim seriosi lesnar ar castiga fara indoiala. Faza cu undertaker e una trecatoare, ultimele 5 wrestle-mania le-a castigat doar pentru a pastra *traditia* Taker e batran si a reusit sa faca lucruri nemaipomenite in wwe dar cam aici se termina si legenda Fenomenului.E timpul lui DanielBryan sa rasarabig grin

| iCappy explică (pentru Nero):

A fost ultimul meci a lui Taker, are 50 de ani, trebuia sa piarda, Brock are abia 36...
Era sa fac infart cand am vzcrying(((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WrestleMania 30 e un eveniment de povestit nepoţilor. Asta bineînţeles dacă aceştia vor urmări la rândul lor show-uri de wrestling.

| iCappy explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa cred, a fost unul din cele mai tari wrestlemania din istorie, si cel mai socant din ultimii 10 anisad

| iCappy explică (pentru anonim_4396):

Mie mi-o placut mult segventa cu Steve Austin, Hogan si The Rock cand au baut toti bere.
Ston Cold Steve Austin si The Rock, cei mai mari fosti dusmani din wwe in perioada Atitude Era

| anonim_4396 a răspuns (pentru iCappy):

Bine că şi-a adus şi The Rock aminte de aspectul ăsta şi n-a mers să dea mâna cu Austin când a intrat în ring. laughing

| iCappy explică (pentru anonim_4396):

laughing) dar daca ma intrebi, daca se bateau ei eu tineam cu Austin

| anonim_4396 a răspuns (pentru iCappy):

Nu vor mai lupta vreodată. Cel puţin Austin, că-i om cu capul pe umeri şi ştie că nu mai e în stare. Spre deosebire de Rocky.

| iCappy explică (pentru anonim_4396):

Acest wrestlemania va ramana in istorie cu infrangerea Fenomenului

| anonim_4396 a răspuns (pentru iCappy):

A fost unul dintre cele mai bune din ultimii ani, dacă e să le luăm în totalitate. Şocul cu Undertaker, Cesaro câştigător, Bryan campion suprem, segmentul de început cu Austin, Rock şi Hogan, dominaţia celor din Shield. Foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare nespus de rau pentru Taker, dar din pacate a imbatranit(are 49 de ani).Ar fi putut sa se retraga la WM 29, dar a preferat sa continue pentru fani!
Cat despre Bryan tot respectul a muncit din greu sa ajung aici si si-a indeplinit visul!

| iCappy explică (pentru anonim_4396):

Pai normal ca trebuia sa pierda, asa vroia industria, ca sa prinda la fani in continuare.
Ca brock Lesnar e in floarea tineretii (36 de ani)

| iCappy explică:

Toata arena+comentatori sau ridicat in picioare si lau aplaudat... chiar daca a pierdut.
Stiu ca de obicei castiga cine vor ei pentru a face pofit mare.

| Bewaree a răspuns:

M-am repetat si in alte raspunsuri.Din punct de vedere fizic...sa fim seriosi lesnar ar castiga fara indoiala. Faza cu undertaker e una trecatoare, ultimele 5 wrestle-mania le-a castigat doar pentru a pastra *traditia* Taker e batran si a reusit sa faca lucruri nemaipomenite in wwe dar cam aici se termina si legenda Fenomenului.E timpul lui DanielBryan sa rasarabig grin