| inftball a întrebat:

Spuneți-mi exerciții de creștere a rezistenței...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GPP, slide pulls, inot, sac, genuflexiuni 3 serii Cu 20 de repetari, mai multe exercitii cu 3 serii 20rep
Mai poti face la multe exercitii Transcendent training adicã un singur set cu repetari pânã la epuizare 1x100 ar fi maxim 100 de repetari.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Bazin, scufundari.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Exercițiile sunt aceleași, numărul lor face diferenta. Pentru rezistenta te antrenezi cu greutăți care-ti permit de la 15 repetari/serie in sus, executate corect.