| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sa ma ingras in cel mai rapid mod? urgent. nu sunt slabanog dar am nevoie sa mai pun vreo 5kg.

Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

Vezi ca ingrasatul rapid necontrolat poate sa duca la diverse boli si-ti va fi greu de tot sa te tratezi.Se vor ingrosa si arterele, boli de inima, ficatul marit duva duce la o stare de oboseala, apatie, respiratie greoaie.de vrei toate astea?

| miraj1 a răspuns (pentru simina):

Pai am spus 5 kg. ma gandesc ca nu ar fi o problema astea in plus.

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Mananca multa paine,cartofi prajiti, carne de porc, pizza si dulciuri.

| miraj1 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da si intr-un an mor. misto. oricum te pup si mersi.

| BlackHorizon a răspuns:

Nu-ti recomand sa pui masa din grasime ca atunci cand vei dori sa o dai jos o sa regreti.Cel mai bun mod sa te ingrasi daca vrei neaparat, este sa mananci multe calorii si putin efort, sa mananci multe calorii(prajeli si cipsuri si ce mai mancati voi)seara.Io sincer i-ti recomand sa te duci la sala ca ai un avantaj foarte mare, deoarece tu fiind sla se vad toti muschii si nu mai trebuie sa lucrezi prea mult la partea de definire, (acum tu alegi, cheia e la tine).

| VladimirPutin a răspuns:

Ulei mult, sare, carne animală, apă multă după masă și te pui în pat după masă

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa mananci inainte de culcare. Trebuie sa ei daca vrei niste mini martieni din aceia de copii eu am luat si m-am ingrasat 4 kg.

| simina a răspuns:

Multumesc pentru apreciere!

| Panteraa a răspuns:

Toti vor sa slabesca si tu vrei sa te ingrasi? laughing

| Georgiana16v a răspuns:

Mananci la greu laughing

| miraj1 a răspuns:

Ce mi ati spus voi aici...ma omoara intr-o luna. oricum mersi.

| duBstEpP a răspuns:

Fii antena, trebuie sa mananci inainte de culcare, sa mananci mai mult ca de obicei, dar nu mult mai mult, fii atent ca dupa aceea ai putea sa regreti!

| Florinesx a răspuns:

Multa Shaorma de la Dristor inainte de culcare