| 1Chris1 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o metoda de a castiga la pariuri( nu sume imense, 50-100-200-300 de lei ) Sau macar unde gasesc ponturi cat de cat sigure.

6 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Evenimente putine maxim 4 pe o suma mai mare, cote de 1, 35-1, 50 cu 30-50 ron

| TheoRossi a răspuns:

Orienteazate pe cote cat mai mici si pune doar pe cei care ii cunosti si crezi ca joaca bine

| Cedry2kruger a răspuns:

Pune pe echipe sigure gen : barcelona, real, atletico madrid, city, united. dar uitate si la cote

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Cedry2kruger):

Nu exista meciuri sigure.

| Cedry2kruger a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Da dar au rebat de 90 % victorie.

| Bica_Marian_1971 a răspuns:

Ponturi pariuri sportive online. Cele mai bune ponturi sportive pentru pariurile online. Biletul zilei online.
https://www.facebook.com/ponturisportivebybicardo