| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Spuneti un spliment care creste masa musculara foarte foarte repede dar sa nu fie steroid.

4 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Un ou(fiert) pe paine dimineata e perfect, pâine neagră, fulgi de porumb sau ovăz, orez, paste, biscuiti si apa 3 l sa bei pe ziwinking

| Cosmin86 a răspuns:

Nici cu steroizi nu creste asa repede cum vrei tu.

Ori faci sportul asta serios si ai rabdare ani de zile sa pui muschi (da, cu suplimente, ani de zile ), ori te apuci de sah, balet sau altele

| Wehes a răspuns:

Niciun supliment nu creste masa ''foarte foarte '' repede.
Nici incet nu ti-o creste daca nu ai o alimentatie foarte bine pusa la punct.
Minim 5-6 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.

| FitMonkey a răspuns:

Nu exista asa ceva.