| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un site de unde as putea cumpara DNP (2, 4-Dinitrophenol)?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E toxic. Ce vrei sa faci cu DNP? Plus ca e interzis pe piata din moment ce au murit cativa oameni de la el. Mai bine fa cardio si ai grija la ce mananci. Lasa prostiile astea de FatBurning.

| paradoXu a răspuns:

E cam toxic, eu iti recomand produsele de slabit de la Redis: http://www.redis.ro/ro/12-produse-de-slabit
Dintre toate alea pot sa zic ca cel mai bun este Siluet R.
Atentie! Siluet R nu inlocuieste mesele pe care tu trebuie sa le iei obligatoriu, dar sa zicem ca inainte de fiecare masa(cu cam 1ora / 30 minute mai exact) o portie de Siluet R poate veni in ajutor.
Observatie de pe site:Cele mai bune momente ale zilei pentru administrare sunt: cu 30 minute inainte de masa (pentru a reduce cantitatea de alimente consumata) sau intre mese pentru a ajuta astfel la reducerea numarului de mese dintr-o zi.Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru paradoXu):

Tocmai i-ai recomandat cel mai prost supliment si cea mai proasta firma. happy

| paradoXu a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca eu consum numai suplimente de la Redis nu pot spune ca e cea mai proasta firma si oricum e mai, MULT mai bine sa consume Siluet R, decat DNP, din care se fac coloranti :d