| ozil a întrebat:

Stie cineva care este inelul 3 de pe national arena? Din cate stiu eu, nu sunt decat 2 inele mari si late.

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Atunci cand cineva zice inelu` 3 se poate referi intr-un fel la extremitatea de sus a inelului 2, care, daca stii, ii impartit in 2: o parte mai mare sus si una mai mica, doar de cateva randuri, la capatul inelului...
Oricum eu am fost pe National Arena la meci si nu stiu sa existe inelul 3. Acuma poate s-a schimbat structura. Eu nu stau in Bucuresti, dar am fost la Romania-Franta. Pe atunci era impartit clar in 2 inele...