| Emitzu95 a întrebat:

Stie cineva daca este interzis sa intri de pe mai multe ip-uri pe un site de pariuri sportive online? As vrea sa imi raspunda cineva care detine cont de pariuri sportive. Stiu ca ar trebui sa citesc regulamentul, dar m-am uitat si nu am gasit raspunsul.

Răspuns Câştigător
| shmata a răspuns:

Nu, cum sa fie interzis? Eu am intrat de pe 4-5 pc-uri pe contul meu fara probleme, plus ca acasa nu am ip stabil, se schimba de fiecare data cand ma conectez la internet si nu am probleme. Am cont pe gamebookers.

| Emitzu95 explică (pentru shmata):

Multumesc frumos! Atat vroiam sa stiu!

2 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Daca intri pe acelasi cont, evident ca nu vei avea absolut nicio problema. Singurul lucru interzis este sa detii mai multe conturi.