| kosti99 a întrebat:

Stie cineva daca se mai fac inscrieri la academia lui hagi si daca da sa imi spuneti cand sa fac si cat costa lunar daca iti dau ei loc unde sa stai etc si daca este de ajutor eu am 13 ani

Răspuns Câştigător
| AdiFCSB a răspuns:

Sall...am vazut intrebarea ta...shi eu vreau sa ma duc la academia lui hagi. am 14 ani. uite id'u meu just.ady98 sa vb'im plzz. mersi happy

| AdiFCSB a răspuns (pentru AdiFCSB):

Mersi pentru funda... da vreau sa te ajut sa nu iau funda pe degeaba...da add plzzz happy. mersi

1 răspuns: