| Buresbista123 a întrebat:

Stie cineva in Bucuresti un instructor sau o sala de fitness unde se face asa ceva?---http://www.sport.ro/......-faci.html

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu vad ce e asa imposibil la exercitiile astea.

Nu stiu un instructor dar poti pur si simplu sa le faci tu fara un instructor.

Răspuns utilizator avertizat
| WarriorInReserve a răspuns:

Păi dacă alea-s exerciţii imposibile...să-şi dea demisia cel care a scris articolul.
Nu o să găseşti pentru că nu se duce nimeni la sală să facă glumele alea.

| WarriorInReserve a răspuns:

Şi oricum, care-i retardatul care se duce la sală să facă flotări? Asta poţi să faci şi acasă.