| Sebastian222 a întrebat:

Stiu ca e inca repede, sunt din satu mare si in 8 martie joaca cfr cluj cu steaua, astept meciul deja din noiembrielaughing vreau sa merg cu masina si permisul l-am luat curand, intrebarea mea este in legatura cu biletele? de unde le pot cumpara online? as vrea sa fie locurile unu langa altu (5). funda pentru cel mai ce explica cel mai bine cum trebuie sa procedez. Multumesc

Răspuns Câştigător
| herbil6 a răspuns:

De pe site-ul oficial a stelei sau al clujului si ceri in rand 5 ca trebuie sa iti dea