| ANDREI118932 a întrebat:

Stiu ca Mike Tyson a fost inchis de mai multe ori dar nu stiu pentru ce.Ati putea sa imi spuneti de ce a fost inchis? Si daca stiti cumva si de ce a fost la scoala de corectie? Dau funda desigur.

3 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

A fost inchis in 1991-1992 nu mai stiu sigur pentru viol si a fost eliberat in 1995. Pa-pa.

| MassEffect a răspuns:

Stiu ca a fost inchis pentru ca a lovit un om si la bagat in coma si barbatul a murit de atunci are si stanta (cred ca asa se zice) pe mana dreapta in caz ca loveste pe cineva se vede.

| manumyman a răspuns:

A fost arestat in iulie 1991 pentru viol si a fost inchis in 1992, a fost eliberat in 1995 martie.In timpul asta s-a convertit la islam