| Borratu a întrebat:

Sunt atât de multe informații pe net legate de acumulare de masa musculara, slăbit,
alimentație, tonifiere.De ce se cer sfaturi aici și de ce se apreciază chiar unele răspunsuri care nu au treabă cu realitatea?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pentru ca avem "expertii" pe aici laughing
Unii chiar obezi dar vor sa ne ajute pe noiwinking

| dinaprilie a răspuns:

Fiecare isi impartaseste cunostiintele, experientele pe unde apuca.

| Alverto a răspuns:

Păi dacă crezi că pe aici nu sunt oameni din domeniu nu e problema noastră. Aici chiar fiind doi oameni bine pe domeniul sportului, dar care răspund rar.
Iar sfaturi se cer pentru că vor informații suplimentare și să vadă ce părere au alții despre exercițiile respective de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aici poate mai dai de cineva cu experienta