Întrebare recomandată | Ondras a întrebat:

Sunt din bacau si vreau sa ma inscriu intr-o divizie de ciclism, imi place ciclismul si as vrea sa concurez sau sa merg in deplasari. Multumesc!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta pe internet si vezi ce gasesti.

| darrio2007 a răspuns:

De acord cu tine.Si noi de pe TPU ce ar trebui sa facem?

| Ondras explică (pentru darrio2007):

Eu as fi de acord ca noi, eu, tu, si altii sa ne strangem sa facem o gasca in care sa ne putem baza uni pe altii, si sa plecam in plimbari mai lungi, sa avem cate un cort la noi si dormim pe unde apucam si asa doar vine usor usor caldura, si adrenalina la maximumwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Ondras):

Da.Este frumos.Dar din pacate timpul nu prea imi permite de asa ceva. Poate vei gasi sustinatori.Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bv tie, acum nu iti mai ramane decat sa strangi banii sa iti finantezi pasiune, nu de alta dar in Romania sportul asta nu e sustinut de nimeni

| iCappy a răspuns:

Eu sunt din Bacau, Jud: Bacau, dar nu exista asa ceva, la scoli mai sunt concursuri cu bicicleta prin centru da momentan nimic...
Te voi anunta eu(daca imi mai aduc amintelaughing

| georgianageo13 a răspuns:

Daca iti place atat ce mult ciclismul du-te noi o sa iti tinem pumnii.