| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fete pe-aici care practica Parkour si free running?
sper ca nu sunt singura ciudata care face asta...

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Incearca sa nu mai folosesti cuvantul "ciudat" pentru ca este irelevant. Tu doar esti diferita si ai respectul meu pentru ca practici parkour. Bafta!

| Casandra a răspuns:

Vrei sa spui ciudatA...sunt fata...

| tudus a răspuns:

Nu deloc la mine in oras vezi vreo 20 de fete care fac parkour le vezi in fiecare sambata si duminica

| мαяijüαηα a răspuns:

Ma faci ciudata? Eu fac parokur de 2 saptamani tongue si incerc si reusesc laughing

| 13paranoia13 a răspuns:

În a face ce-ți place nu înseamnă că ești ciudată! O colegă m-a facut " ciudată, proastă și idioată " deoarece am făcut Headbanding :-s! Continuă să faci ce-ți place happy.

| ely10 a răspuns:

Si eu practic parkour si nu imi este deloc rusine.