| bogz a întrebat:

Sunt interesat de o cursiera destul de buna, daca are cineva si vrea s-o vanda sau are experiente cu ele sa le scrie sunt nou in domeniul sosea.

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Pai, un coleg de-ai mei are o oferta buna: 100 euro pe kg. Cursiera are 7 kg. Vrei sa iti fac legatura?

| bogz explică (pentru MitroKta):

E prea mult scuze. Daca da mai putine kg sa ma sune.

| MitroKta a răspuns (pentru bogz):

Mai putine kg de bicicleta?rolling on the floor. N-auzi omule? Bicicleta are 7 kg si costa 700 de euro. Ce sa dea jos de pe ea? Franele? Sau pedalele? rolling on the floor)

| bogz explică (pentru MitroKta):

Omule am inteles ca era o gluma si am facut si eu una amuzantule.Sa te dai tu jos de pe ea!laughing

| MitroKta a răspuns (pentru bogz):

laughing am inteles ca ai priceput ca era gluma. Numai ca am formulat-o eu asa dar gluma nu e. Numai ca prietenul asta al meu vrea sa o cumpere, nu o are de vanzare. :p laughing. Daca-si permite...eu in orice caz n-as face asta- numai sa n-am ce face cu banii.

6 răspunsuri:
| KiraXander a răspuns:

Stiu si eu comadn-o de pe okazii sau tocmai

| bogz explică (pentru KiraXander):

Am cautat peste tot pe vremea asta nu prea sunt scoase la vanzare si cand va veni caldura vor fi foarte scumpe.