| TiberiuFasole a întrebat:

Sunt varza la skateboard, niste tutoriale? Nu vreau decat sa stiu sa fac stanga dreapta si sa merg drept( eu ma pierd pe o linie dreapta, da, radeti cat vreti).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e plin pe YouTube de tutoriale pentru incepatori si pentru avansati. Toata chestia e sa nu iti fie frica de cazaturi si cu timpul poti face mult mai multe decat doar sa mergi drept inainte ori sa faci la stanga sau la dreapta.

| HannibalLecter a răspuns:

Lasă prostia aia până nu îți rupi un os.

| TiberiuFasole explică (pentru HannibalLecter):

Atunci de ce nu stam toata viata intr-un carucior de copii? Viata inseamna si distractie. Asa pot mereu sa stau intr-o camera si gata. Am mancare, apa nu mor prea curand...

| HannibalLecter a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu am spus sa te inchizi intr-o camera, am spus sa lasi skatebord-ul.Sunt alte metode de a te distra, nu numai cu skatebord-ul.