| sow12 a întrebat:

Suplimentele cu absorbție rapida sunt mai bune ca cele cu absorbție lenta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asa de greu? Sunt la fel. Dupa cum le spune si numele unele se absorb mai repede in organism decat celelalte.

| sow12 explică (pentru anonim_4396):

Da-ți foc! E de inteles ca unele se absorb mai repede si altele mai greu dar nu inseamna ca au acelasi efect.din câte am citit de pe internet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sow12):

Copile, ai grija la limbaj. Daca e pe internet trebuie sa fie adevarat, nu?

| sow12 explică (pentru anonim_4396):

Ca sa am grija la limbaj nu m-ai răspunde la întrebări numai ca sa te bagi în seama.