| MihaiPavel21 a întrebat:

Știe cineva o sursă bună și de încredere pentru pariuri sportive? Voi cu ajutorul cărei surse faceți pariuri sportive? Dau funda la cel care merită!

5 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Eu niciodata nu am crezut in bani "picati din cer" asa ca nu vad ce surse de pariuri ar putea fi de increderewinking

Bula
| Bula a răspuns:

laughing
Cine-si dezvaluie sursele de incredere?
rolling on the floor

| AFR81 a răspuns:

De obicei, imi fac singur biletele. Cand, din diferite motive, am nevoie de alte opinii, ma uit pe site-ul celor de la Superpont sau pe al celor de la Ponturi Bune.

| Sn4k3 a răspuns:

Biletul zilei, acolo sunt toate bilete de pe mai toate site-urile de pariuri. Asa ca referinta, ca iti dai seama ce pariuri sunt bune sau nu, si daca nu iti dai, mai bine nu mai pui. In rest, sa te documentezi despre meciuri sunt foarte multi site-uri, pur si simplu scrii pe google ponturi meciul respectiv, alti oameni la care ma uit sunt cei de pe pariuri1x2 care au rata de succes buna. De exemplu, cineva care da ponturi bune si face bilete bune de acolo :
https://pariuri1x2.ro/echipa/doru.craciun/biletul-zilei

| j1NNNx a răspuns:

Mingea e rotunda, nimeni nu stie ce o sa se intample in meci
excluzand meciurile aranjate, si acolo doar ei cunosc situatia
cei care fac bilete publice, doar isi dau cu parerea, dar niciodata nu e 100%