| Idm0316 a întrebat:

Știu destul de bine sa merg pe role Roll over și aș vrea niste scheme care să mă facă să par cea mai buna, va rog, idei ( detaliate )

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand vei stii foarte bine sa mergi pe role, schemele iti vor veni singure in cap si cu usurinta le vei putea executa.
Pana atunci, mai exerseaza, pentru ca "destul de bine" nu este "foarte bine".
Cat privesc anumite exercitii si scheme, gasesti exemplificate in video-urile dupa Youtube, trebuei doar sa te uiti acolo!