| anonim_4396 a întrebat:

>Buna merg pe role inca din clasa a 4a, in prezent a 8atongue fiind fata. si as vrea sa trec si la scheme mai serioase:d,, chestia e ca nu stiu cine m-ar putea ajuta sa invat cateva chestii... voi va pricepeti?big grin [las id pe privat daca e ceva]

4 răspunsuri:
| diamondsx a răspuns:

Merg pe role de la 3 ani jum...atunci cand merg in skate parca atrag atentia tuturor datorita chestiilor si sariturilor pe 3 sau 4 rampi la rand pentru inf da-mi un pm cu id tau pe privat sunt din glwinking

| adrian_8167 a răspuns:

Desi sunt in clasa a V merg de la gradinita pe role pot face magie pe ramba si pe diferite obstacole.PS: sunt din tg-jiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in clasa V si merg pe role din clasa a 2 sau a 3 dar stiu sa merg foarte bine. Nu stiu sa fac scheme dar ma invart de 2 ori sau cateodata de 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu pot sa ma invart de 3 xbig grin dar vreau sa invat pe rampebig grin sunt din Bucuresti