| Davidandrwi a întrebat:

TPU cate calorii arzi daca alergi pe banda cu 5 km timp de 2 ore?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe primul loc e dieta pe locul 2 e sportul, cel mai mult conteaza perseverenta nu exagera cu sportul ca nu e bine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de mai multi factori (cum ar fi greutatea), dar in general... (daca poti sa alergi 2 ore), ar trebui sa fie echivalent cu aproape 800 calorii.

| Davidandrwi explică (pentru DoarBogdan):

Am 51 kg si alerg cu 5 km timp de 2 ore deci cam cat ar veni

| Sn4k3 a răspuns:

Dormi pe banda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece deja ti s-a zis, vreau sa adaug ca 5km la ora e mers, nu alergat.