| anonim_4396 a întrebat:

TPU, ma joc de vreo 2-3 luni la jocul ăla de pe telefon de fotbal, destul de popular. numit "football strike". dar nu prea ma descurc... și in poarta cât la penalty.
La fotbal ce e mai important la o minge? Viteza, precizia sau curba? Puneți mi in ordine astea 3, gen care e prima, viteza sau precizia, Iar pe 2, 3 care.

5 răspunsuri:
| Alexandru230430432 a răspuns:

Ar fii viteza, deoarece daca esti rapid intra mai repede mingea in poarta, de asemenea urmatoarea este precizia, degeaba ai viteza, daca sutezi ca si cum te-ai invartii de 20 ori legat la ochi, apoi ar fi curba aceea asa zisul "efect" cand sutezi.

| anonim_4396 explică (pentru Alexandru230430432):

Mersi, iar la jocul Football Strike, care este cea mai buna minge dintre astea?
1) Maple Leaf: Viteza 4, Precizie 6, Curba 6
2) Samba: Viteza 5, Precizie 5, Curba 5
3) Euro: Viteza 5, Precizie 4, Curba 6
4) Wind: Viteza 6, Precizie 5, Curba 4

| Raresbos a răspuns:

Pai prima data iti trebuie precizie pentru a reusi apoi viteza pentru a slabi portarul IAR apoi curba pentru all ocoli

| anonim_4396 explică (pentru Raresbos):

Mersi mult, iar la jocul Football Strike, care este cea mai buna minge dintre astea?
1) Maple Leaf: Viteza 4, Precizie 6, Curba 6
2) Samba: Viteza 5, Precizie 5, Curba 5
3) Euro: Viteza 5, Precizie 4, Curba 6
4) Wind: Viteza 6, Precizie 5, Curba 4

| Alexandru230430432 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wind.