| SpeșălGirl a întrebat:

TPU sunt fata am 14 ani si 1.70.Am 58 de kilograme.Am inceput sala de pe 1, de atunci am fost in fiecare zi si am inceput in forta. Daca merg asa toata luna + o dieta cat pot sa slabesc?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Nu pot să înțeleg de ce ai vrea să mai slăbești, deja îmi pare că ești slăbuță.
Dacă vrei să arăți mai bine sfatul meu e să-ți pui alimentația la punct(fără junk food, mâncare diversificată și sănătoasă) și să faci ceva sală pentru tonifiere.

| MoruAndrei a răspuns:

Ai 1,70 si 58 de KG, nu e nevoie sa slabesti, nici sanatos. Poti sa scazi maxim 4-5 KG din greutate intr-o luna, evident, intr-un mod sanatos.

| Cl3ar a răspuns:

Diferente se vad in 2-3 luni, incearca sa ai mese bogate in proteine, dormi 8 ore pe noapte, fa exercitii sub indrumarea unui antrenor, cardio si aia e. happy