| Cqusl a întrebat:

Trag la piept cu 30, la banca cu 40, picioare cu 50 etc si dupa ce fac 100 de flotari amarate in pumni in decursul unei zile ma dor muschii si imi tremura corpul a doua zi. De ce? Fac sala de 1 an, cu unele intreruperi

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scade glicemia de la efort numai fă asa ceva ca mori. Din cauza asta tremuri, exercitiile se fac la recomandare medicala după investigatii analize sange EKG nu asa de capul tau, si daca faci exercitii, faci cîte putin zilnic, nu faci 100 de flotari ca nu esti campion mondial, o faci pe raul tau.

| Mirel4412 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Te ai documentat putin inainte sa dai raspunsul asta? Pun pariu ca nu ai pus niciodata mana pe o gantera sau o bara de tractiuni.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mirel4412):

Ai dreptate nu am pus

| Frank51 a răspuns:

Este un simptom normal al unui mușchi slab, continuă tot așa și încet va dispărea, sau poate nu dispare dar vei putea să mărești oricum greutatea.