| IONUTZANDREI a întrebat:

Cum sa administrez tribulus terrestris weider

4 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Ce varsta ai? daca ai sub 35 atunci nu ai nevoie de acest produs

| CulturistuCris a răspuns:

La varsta ta si cred ca nu esti mare. nici major nu esti nu ai nevoie de asta nu vreau sa te descurajez dar acest supliment creste testosteronu este recomandat sa iei si pe la +18 ani daca ai facut vreun ciclu cu steroizi in rest nai nevoiee

| IONUTZANDREI explică:

Totusi intrebarea mea a fost altahappy stiu ce fac si multumesc pentru aprecieri in legatura cu sanatatea. Eu astept raspuns in legatura cu administrarea. Cum le administrez?