| Mimo2 a întrebat:

Unde doare cel mai tare? Si nu e periculos sa lovesti?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La portofel

| Freya1 a răspuns:

Toate loviturile sunt periculoase si mai ales daca sunt atat de dureroase

| LPCTSTR a răspuns:

Din cate stiu, in locul intim.
Bineinteles, mai bine eviti loviturile, insa pentru unele mai grave, este periculos.

| Khero a răspuns:

La ficat. Este cea mai crunta durere, dar atentie, daca ii perforezi ficatul este posibil sa moara.

| alex495 a răspuns (pentru Khero):

A zis nu e periculos sa lovesti, nu cred ca i da cu cutitul. Si da, la ficat e cel mai ok de pus un bataus/fraier la pamant. Nu e frumos sa lovesti in zona genitala, doar femeile fac asta

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Toate is periculoase si depinde si cat de tare dai