| niko200 a întrebat:

Unde pot gasi digi sport live ca sa vad meciul de la 21:00 croatia-turcia?

3 răspunsuri:
| W1z4rd a răspuns:

Www.digitv.do.am

Ca sa vezi meciurile, trebuie sa ai instalat SopCast(pentru o calitate mai buna a imaginii si a sunetului).

| niko200 explică (pentru W1z4rd):

Il am, dar cand se face 100% se blocheaza.am si IE-based pentru Chrome si tot nu merge.

| W1z4rd a răspuns:

Atunci incearca pe LiveScoreHunter
http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html

Cauti meciul cu Croatia, dai click pe el si iti alegi un link pe care sa il vizionezi. Sper ca nu te deranjeaza ca nu este in romana, dar oricum mai bine asa. Oricum comentariile de la DigiSport nu sunt pe masura asteptarilor.