| danyz a întrebat:

Unde s-a nascut Cristi Popovici, actualul antrenor al echipei de fotbal FC Botosani?

Răspuns Câştigător
| BiTW a răspuns:

Cristi Popovici este originar din Bacău, la fel ca și mulți alți jucători ai Botoșaniului, precum Marius Croitoru, Cătălin Vraciu, Dragoș Petrache, George Tăban, Ionuț Ursu, Marian Tănasă, sau Ionuț Matei. happy

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Stai sa ia Botosani campionatul si dupa se va sti si cu cine este casatorit si cati copii are si multe alte detalii laughing)

| Crissu3005 a răspuns:

Habar nu am...din curiozitate am cautat si eu pe net si nu am gasit nimic, lucru ce probabil l-ai facut si tuthinking

| danyz explică (pentru Crissu3005):

Stiu ca nu-i nimic pe net sad. Altfel nu intrebam...

| annna69 a răspuns:

In Bucuresti