| cristif a întrebat:

Unde se mai gaseste de cumparat JACK3D? din cate vad, a fost pur si simplu scos de pe piata suplimentelor din Romania si nu inteleg de ce. singurele tari in care e interzis este Australia si Canada. Ma refer la site-uri din Romania, nu de pe bb.com, unde costa undeva la 40 de dolari cu tot cu transport. happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

A fost scos din cauza ca acest produs contine substante aflate pe lista substantelor interzise.

Mai bine iti iei un no-explode de la BSN.

| cristif explică (pentru Cosmin86):

Ai folosit sau recomanzi doar dupa ureche, fiindca BSN e una din cele mai "pretentioase" firme de suplimente din lume?

| Cosmin86 a răspuns (pentru cristif):

Am folosit. Am mai folosit si nano vapor de la muscletech, foarte bun si ala.

| cristif explică (pentru Cosmin86):

Mersi. Cred ca voi alege Muscletech-ul, e mai bun la gust decat BSN-u(parerea mea)

| SpaNu88 a răspuns (pentru cristif):

Ambele au arome destul de delicioasewinking
In legatura cu Jack3d, te anunt ca nu se mai fabrica datorita efectelor negative de care au avut parte anumite persoane, iar formula noua este inferioara oricarui produs de acest gen.

| cristif explică (pentru Cosmin86):

Am gasit jack3d, "ultimul tren", reteta veche.