| silviu_4058 a întrebat:

Daca comand un produs de pe ebay cati dolari costa taxa de transport pana in romania?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Selectezi tara Romania, si iti va aparea taxa, dar sunt produse la care nu apare, asta pentru ca vanzatorul nu trimite in Romania! ca sa il cumperi, iti trebuie cont pe paypal, confirmarea contului, numar eori la vama orasului, si cand mergi dupa produs, daca a fost peste 10-15 dolari (nu stiu exact suma) iti vor cere sa platesti TVA-ul! deci mai gandeste-te daca vrei sa cumperi de pe ebay! bafta!