| CraiovaAdy a întrebat:

Va mai apărea Universitatea Craiova în fotbalul românesc (vreodată)? Sau va rămâne înghițită pentru totdeauna de această "clonă", numită CSU?

3 răspunsuri:
| alexinho71 a răspuns:

Tot eu! laughing))) Cred ca CSU va ramane singura echipa a orasului.Si,sa fiu sincer, eu ti-am spus, sunt fan CSU, dar daca o tin in ritmul asta, n-o sa-i vad bine!winking happy

| CraiovaAdy explică (pentru alexinho71):

Apreciez la tine faptul ca recunosti ca CSU nu este adevarata Universitatea Craiova.

| alexinho71 a răspuns (pentru CraiovaAdy):

Pai asa e! Asta e adevaru'...De ce sa nu recunosc?