| KaiSmile27 a întrebat:

Vă place să ieșiți cu bicicleta sau la alergat când afară se răcește?
Daca ieșiți vă dați cu vreun încălzitor?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te incalzesti la alergat sau mergand cu bicicleta. De ce ai avea nevoie de incalzitor?

Bula
| Bula a răspuns:

Da, pui un resou pe scaun. tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, chiar este foarte bine, ca abia nu te supraincalzesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, chiar imi place sa alerg cand e frig afara. nu imi dau cu niciun incalzitor, imi iau manusi, fes si ceva mai gros si mulat pe corp.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,doar mă îmbrac puțin mai gros

| mastadont a răspuns:

Mda, mai bag câte un cognac de încălzire nu zic nu... mai ales când sunt temperaturi sub 0 grade.

| Sophieka a răspuns:

N-am mai auzit expresia asta, a te da cu vreun incalzitor laughing
Se refera la a bea o tarie sau cum?

| KaiSmile27 explică (pentru Sophieka):

Nu e tărie. Sunt anumite creme cu care îți dai pentu a îți încălziți mușchii.
Mulți din cei care fac drumeții folosesc asa ceva. Eu am un tub luat de la Decathlon

| Sophieka a răspuns (pentru KaiSmile27):

Multumesc pentru explicatie. Nu stiam. happy
Bafta multa in toate!

| sammie a răspuns:

Nu, nu-mi dau. Pur si simplu imi iau haine calduroase pentru vreme.

| Ilovedinero a răspuns:

De obicei Iarna ies la alergat cu colegii.E super tare senzatia.Nu ma dau cu niciun incalzitor.Haine de sala din neopren, o geaca de primavara si un guler ca eu una imi irit sinusurile foarte frumos cand e rece aerul.Singurul lucru la care trebuie sa ai grija e sa nu stai mult transpirat, in schimb are ca beneficiu intarirea imunitatii

| Drake21 a răspuns:

La un tenis de picior

Răspuns utilizator avertizat
| alx1344 a răspuns:

Sunt 3 variante.
1. Te dai cu ceva creme care iti incalzesc muschii.
2. Te incalzesti pe bicicleta.
3. Te imbraci mai gros
>)))))