| Alexutu11 a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune anumite tipuri de exercitii si de cate ori trebuie repetate, care ajuta foarte mult la slabit ( Poate care chiar v-au ajutat si pe dvs.) dar fara aparate si fara sa trebuiasca sa ma duc la sala etc. Multumesc mult! Fundita!

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Alex,

Chiar am scris un articol interesant despre asta de curand. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/cele-mai-bune-exercitii-cardio-ca-sa-arzi-grasimea/

| Alexutu11 explică (pentru stefanradu):

Nu prea cred ca e facut de tine dar in fine.

9 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Cati ani ai? 11? saritul coardei, urcatul sacariilor, genuflexiuni, alergare!

| wizopo2 a răspuns:

Eu sincer slabesc ca nu mai am pofta de mancare. de dimineata de la 7 pana pe la 4-5 nu manc nimic. nu stiu de ce. abia pe la 4-5 parintii ma obliga sa mananc

| Nonylik a răspuns:

In primul rand nu mesteca guma iti face pofta de mancare mai mare.Fa abdomene infasurat cospul inainte de a face exerciti cu hartie de aia de staniol...si fa 4 serii de cate 10 si dim si seara.cand mergi pe strada mareste pasul grabestete mai mult.{chiar ajuta}si diminata bea un pahar de ceai verde.pai si indulcit
Succes

| Wandaaishere a răspuns:

Mergi la aerobicwinking

| diavolita99 a răspuns:

Alearga vreo ora

| davidg2 a răspuns:

Wa grasule acum vrei u sa slabesti mai bine lasa-i punga de Cipsuri si te bagai la Sport!

| Alexutu11 explică (pentru davidg2):

Wa grasule, adica tu: 14 ani, 49 kg dar greutatea ideala e 47happy cand am pus intrebarea aveam 51.