| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumoss sunt disperata! Toate fetele din clasa de la mine au fund eu ..am fundul cam mare dar nu este bombat este mai mult plat. crying cum sa fac sa am si eu un fund asa tare si bombat? Nu imi dati comentarii stupide.dar orice fata isi doreste un fund ferm si atragator sad Ceva ce ati incercat? (am 14 ani ) dau funda :*

8 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Nu dispera! cu ajutorul genoflexiunilor, la inceput fara greutate, dupaceea cu greutate in spate(daca ai probleme la spate nu face genoflexiuni), si restul uite aici http://www.youtube.com/watch?v=pyCTBvGahKQ

| Cosmin86 a răspuns:

Fitness. Prietena mea face fitness la greu si il are "bombat", dar nu te astepta sa ai rezultate dupa 2 zile, in cateva luni ti-l faci.
Poti intreba un instructor de acolo si iti face un program concret, bun pentru tine ( in functie de inaltime, greutate, etc. )

| Crucified a răspuns:

Fa exercitii fitness si mergi pe role! eu am incercat asta si e genial big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca dick

| bombonica22 a răspuns (pentru anonim_4396):

O incerc pe **** numai cur.ve pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru bombonica22):

Am glumit handicapaciuliiiiiiii

| deea_8757 a răspuns:

Buna...cu ajutorul unor exercitii iti poti reda formelewinking