| Felixin a întrebat:

Va salut, sunt nou aici nu știu despre ce e vorba știu doar că putem pune întrebări despre orice!?!, Prima mea întrebare ar fi despre pariuri, cum pot găsi o persoana macar să îmi ofere pariuri bune!? Vă mulțumesc!

3 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Persoanele care fac asta o fac pentru bani și nu ai nici o garanție că o să câștigi. Nu exista așa ceva pentru că sunt probabilități la pariuri. Mai bine uită-te la meciuri, studiază echipele și increde-te in tine și pune singur pariurile. Dacă totuși vrei oameni, pe care o să îi plătești sa îți dea pariurile lor, ai milioane de grupuri de Facebook. Spor!

| Florinn007 a răspuns:

La ce agentie de pariuri joci?