| BestOfTheBest a întrebat:

Vineri am concurs de cross la scoala si mai sunt vreo 3-4 baieti care alearga tot repede(ca mine) si ma gandeam sa beau in energizant. pentru ca concursul e dupa scoala si ziceam sa am mai multa energie. e o idee buna ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Nu e o idee buna...mai bine bei o cafea cu 1 ora inainte ca iti mareste performantele sportive cu 12.5%, iar daca totusi vei bea un energizant sa bei doar 1/2 din continut, o sa fii mai "energizata".

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Poti sa bei orice energizant vrei, da prima data sa te uiti pe ambalaj si daca scrie ca, contine si taurina, sa nu mai iei, pentru ca aia afecteaza inima iremediabil stiu cazuti concretewinking

| cristigamer a răspuns:

Nu folosi energizante de la magazin acestea iti pot distruge baza musculara, mai bine bea apa rece cu suc de lamaie.

| DizzYWizzy a răspuns:

Salut,iti recomand sa bei 2 burn sau 2 redbull, dar nu exagera iti spun din propria experienta, am fost la un campionat de fotbal si nu am observat oboseala din cauza energizantelor(am baut vreo 5-7 burn), iar a doua zi de abia mai puteam sa merg