| Adrian1331 a întrebat:

Am inceput sa ma duc sala,si ma gandeam daca este ok sa beau un energizant inainte de a ajunge la sala,pentru a-mi da energie, ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e ok deloc.

Bula
| Bula a răspuns:

Vei putea experimenta o senzatie rara: sa te apuce diarea in timp ce ridici greutati sau faci abdomene... big grin

| Samariteanul a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ai la tine o sticla cu apa ca sa te hidratezi.Apa este esentiala, iar energizantul e o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu e ok, sunt destul de toxice pentru organism și afectează în primul rând inima. Dacă vrei să ai energie caută alte metode, mai naturale.

| BogdanBz a răspuns:

Cauta pe net sa vezi ce efecte nocive au aceste energizante. sunt o adevarata bomba cu ceas pentru inima. tu vrei sa bei un energizant ca sa iti creasca tensiunea si apoi sa o mai supui si la un effort fizic intens? pentru sala tot ce trebuie sa faci e sa fii odihnit si sa bei multa apa inainte. sau daca tot vrei ceva sa iti dea energie, fa-ti un milkshake, smoothie si bea.

| AssoX a răspuns:

Energizantul e apa de ploaie (adica 0). Coca-Cola iti ofera mai multa energie decat energizantul, este doar cu numele..Preferabil fa-ti un shake pe baza de fructe sau iti cumperi un Pre-Workout care chiar isi vor face efectul si sunt 100% sanatoase si gustoase... Energizantul e degeaba + o sa ai probleme de la el in viitor....parerea mea, bafta

| cascadoryes a răspuns:

Nu.i ok deloc. poti sa ai energie si prin alte mijloace. Energizantele nu sunt deloc bune, poate doar la gust, in rest iti afecteaza in timp inima si mai multe organe.Am avut un prieten care bause intr-o seara mai multe energizante si din pacate a murit, facand spume la gura..este alegerea ta

| Anonimaaiafaina a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa nu mai consumi deloc aceasta bautura, mai bine bei apa,