| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Voi ce ati cumpara, pentru o excursie Iarna snowboard sau schiuri si de ce.
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Biruitoru_dondragos_1995 a răspuns:

Eu zic ca snowbordul pentru ca este mult mai palpitant si mai extrem de cat schiurile snowbordul este mult mai distractiv si daca stii sa mergi pe skateboard sti si pe snowboard.Bafta

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Eu mi-aş lua schiuri.De ce? Mi se pare mult mai palpitant să te dai cu schiurile decât cu snowboardul.
...Să nu mai spun că mereu am fost fascinată de săriturile cu schiurile, lucru care m-a făcut şi să încerc să schiez.

| SoNevable a răspuns:

Snowboard pentru ca e ca un fel de skateboard

| andrei182 a răspuns:

Bocanci si rucsac rolling on the floor

| babypowder87 a răspuns:

Prima oara schiuri pentru ca asa mi-au zis mai multi instructori ca ar fi ok, si totusi...tin la sanatatea mealaughing

| puffyluffymuffy a răspuns:

Snowboard pentru ca schiurile sunt mai obositoare (parearea mea) si te cam incurci in ele daca nu esti obisnuit.

| beatrice_2158 a răspuns:

Snowboard pentru ca iti protejezi genunchi mai bine si este chiar fun!

| Pauwergey a răspuns:

Schiuri pentru ca ii mai usor decat un snowboard dar daca te pricepi cu skeitu poti si cu snowboard funda?