| WWEMan a întrebat:

Voi ce parere aveti Wrestlingul este real sau trucat? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| dracusor a răspuns:

Se stie ca e trucat, si recunosc asta chiar jucatorii. daca vrei sa vezi cum e viata de wrestler, uita-te la filmul the wrestler

25 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Wrestlingul in sine nu e trucat, schemele exista totul e real, poate vrei sa zici de lovituri daca sunt reale? Nu sunt reale, e un show pentru copii, pentru ca, copii au nevoie de eroiwinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu e real...

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Nu e real, logic pentru ca daca John Cena ii da un pumn sau un picior in fata lui CM Punk. ala cade blana deci. e trucat!

| SoRyNeScku a răspuns:

Logic ca este trucathappy dar si asa este interesant cateodata!

| Shenn a răspuns:

Trebuie sa fi un adevarat imbecil sa crezi ca sportul ala este real.In afara de faptul ca nu este real mai e si penibil,numai cum se dau ei mari si tari si par asa nervosi si se ameninta e cu mult peste penibil, niciodata nu mi-a placut, nici acum 5 ani cand toti imbecilii divinizau "sportul" asta. de fapt nici sport nu e zis bine, ca nu e sport, este un teatru de prost gust.

| MuJaRdIn a răspuns:

Trucat clarhappy daca ar lupta aia pe bune ar fi doar maini, picioare, dinti etc. pe podea

| TheCIC10 a răspuns:

E trucat frate, eu daca iti dau un pumn in gura esti plin de sange aia n-au nimic boxul este adevarat

| WWEMan explică:

Eram si eu sigur ca e trucat dar voiam sa vad parerea voastra

| SenZation a răspuns:

Este trucat toata ziua,e un show, este facut pentru public toate chestiile facute de WWE sunt fake, sincer si eu ma uit pentru ca imi plac manervrele facute dar te asigur ca e fake. funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca este trucat pentru ca de fiecare data cand se lupt nu li se invinetesc ochii sau din astea sau sa aiba spatele rupt nu e trucat crede-ma dar oricum e supaer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trucat.funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In marea parte este trucat.si eu eram un mare fan pana cand am vazut un clip pe net cu starurile cand exersau miscariile.in acest show este mult teatru asta e sigur.dar acum mi se pare o porcarie dupa ce am vazut si stiu care e treaba. daca mi gasesc clipul acela o sa til trimit sa vezi si tu.numai bine

| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca e trucat... nu are cum sa fie adevarat happy

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pffff, acum te-ai trezit si tu?
de 4 ani s-a demodat... oricum nu era la moda big grin

| RANGE a răspuns:

Este trucat

| bkb300 a răspuns:

Pai sigur e trucat ca daca ar fi in realitate aia sa-r omora.

| Cry11 a răspuns:

Trucat in toata regula.

| Bl0ndu12 a răspuns:

E trucat.De ce nu sangereaza nimeni cand se bat?

| Catalin_8375 a răspuns:

E trucat insa doar unele... nu sunt adica vreo 2 meciuri la 1000

| badearoby a răspuns:

Sigur ca este trucat dar nu tot.la cate lovituri ia luptatorii si nu vezi sange.nu are cum sa fie real. funda?

| AndreeaG2011 a răspuns:

Wrestlingul nu e real adica se bat dar cei din WWE aranjeaza luptele si aranjeaza si cine sa castigewinking

| DeadManPhenom a răspuns:

Wrestlingul este divertisment, pumnii si picioarele date la podea nu sunt "pe bune", dar ajung in fata adversarului cu o intensitate medie, au ani de antrenamente pentru a ajunge la aceasta performanta, in schimb manevrele facute, sariturile de pe corzi sunt cat se poate de reale.Si ca in orice emisiune de divertisment sunt si accidentari, Undertaker a stat la wrestlemania X si wrestlemania 2000 in afara acestui spectacol datorita accidentarilor la sold.Nu este in totalitate trucat, este un spectacol cu oameni antrenati special sa faca ce fac.

| georgiana_3880 a răspuns:

Normal ca e trucat.nu ai vazut cum se arunca, ar trebui sa fie desfigurati toti, daca ar fi real

| remusgavadia a răspuns:

Eu am fcaut wrestnig si este adevarat eu cu un prieten ne-am luat la bataie ne dadeam pumi in gura in spate ne faceam manevre si am facut toate astea pe pamant nu pe saltea cum e acolo

| PhRoT a răspuns:

Wrestlingul este divertisment, pumnii si picioarele date la podea nu sunt "pe bune", dar ajung in fata adversarului cu o intensitate medie.Acesti ''luptatori'' au ani de antrenamente pentru a ajunge la aceasta performanta, in schimb manevrele facute, sariturile de pe corzi sunt cat se poate de reale.Inainte(prin 80' - 90') wrestlingul era adevarat.Dar acum, toti vor sa faca doar profit, asa ca wrestlingul a devenit mai mult un show.Mai demult scarile, mesele, scaunele, erau groase si tari, din fier, acum toate sunt subtiri si din burete.In plus wrestleri comunica intre ei si isi spun ce manevre sa isi faca.
Uite aici: https://www.youtube.com/watch?v=ZjjhpRX3inw