| ExtremeBoy12 a întrebat:

Voi cum sutati de la distante mari pe poarta la fotbal? Eu cu latul deoarece dau si foarte tare, dar o si plasez unde vreau.Nu vroiam sa ma laud, dar toti colegii clasele 5-8 mi-au spus asta eu trecand a 6-ea... 1. Vroiam sa stiu cum sutati voi
2.Cum as putea sa sutez exact unde vreau pe poarta,?big grin Imi pun 2 obiecte si incerc sa dau intre ele ca sa imi creasca precizia?

1 răspuns:
| Booy_Rapp_1999 a răspuns:

Nu laughing de fapt si eu joc fotbal si toti ma lauda laughing pai trebuie sa fii intro pozitie buna pe care vrei tu pozitia ta cea mai buna... si sa dai cu efect..nu cu latu..altfel nu rezolvi nimica sau de la distanta mai poti da si cu siretulwinking sper ca te-am ajutatwinking funda?big grin