| Azazel95 a întrebat:

Voi la ce va uitati maine seara si va rog sa argumentati : PSG - Barcelona sau Bayern - Juve? sunt fan Barcelona dar imi place foarte mult si cum joaca Bayern

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Face egal PSG cu Barcelona.

Si Bayern o bate pe Iuventus.

| alexs99 a răspuns:

Eu o sa ma uit la Bayern-Juventus pentru ca tin cu Bayern si Bundesliga e campionatul meu preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi dai seama pentru mine ce dificil este, fiind fan al celor patru echipe. Voi încerca să mă uit la ambele meciuri, tresărind, exultând şi agonizând fiecare fază, analizând ambele puncte de vedere în care mă regăsesc.