| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.

Ce spuneți o rupe din nou Bayern München mâine pe Barcelona?
Messi nu mai joaca la Barcelona, s-a transferat la PSG!
Menphis depay acum e în forma bună, dar nu cred ca cu o floare face o primăvara Barcelona.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Clar Villarreal - Atalanta. E echilibrat meciul. In rest sunt bune.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred ca scapa Barcelona fara 5

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Da, ii demolează Bayern München.

Ce spui de meciurile astea de mâine? Ce șanse de reușită ai acorda acestor meciuri? Care meci ma poate "scoate"? happy

Sevilla - Salzburg - psf 1

Young Boys - Manchester United - psf2

Barcelona - Bayern München - psf 2

Chelsea - zenit 1 solist

Lille - wolfsburg - psf 2

Villarral - atalanta - psf 1

Acs viitorul târgul Jiu - hermannstadt - X2

Club brugge - psg - 2 solist asta e miercuri.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar Villarreal - Atalanta. E echilibrat meciul. In rest sunt bune.

| CIaudiu a răspuns:

Le da de le sar ficatii ≈))

| JustPaly a răspuns:

Se termina egal

| anonim_4396 explică (pentru JustPaly):

A bătut-o Bayern cu 8-2 când îl aveau pe Messi, au vad câțiva accidentați, crezi ca e în stare sa facă egal cu o echipa ce o rupt-o? Și pe Tottenham a rupt-o la 'ea' acasa cu 2-7.
Numai dacă face un meci extraordinar depay poate atunci fac cumva sa nu primească 3-4 boabe, mai dau și ei vreo 2 boabe, jucătorul asta e extraordinar dar Bayern cam rupe tot, și Barcelona nu mai e acea echipa ce făcea furori, de abia a bătut-o pe getafe care în 4 meciuri are 0 puncte. happy

| maniacutz2003 a răspuns:

Eu am pus gg

| anonim_4396 explică (pentru maniacutz2003):

La Barsa cu Bayern? E bun și gg!