| Andrei0405 a întrebat:

Vrea să îmi cumpăr doua gantere (greutăți).Nu am mai avut pånă acum, sunt începător.Ce greutate mi-ați recomanda să aibă o ganteră?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cumpara una ajustabila sa pui cat ai nevie si avansezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti le recomand pe astea de la decathlon. Eu am magazin in oras la mine si dupa ce le-am luat sunt foarte multumit. Daca nu ai, comanda de pe net. Te mai uiti pe Youtube la cum se fac exercitiile si alimentatia si poti sa-i dai bice! :))

https://www.decathlon.ro/set-gantere-20-kg--id_8018574.html

Daca vrei iti pot spune la ce tipi sa te uiti pe Youtube care sa te ajute, numai sa imi spui;)

| Chitaristul26 a răspuns:

Ia-ti niste gantere cu discuri. In felul asta, nu o sa trebuiasca sa cumperi altele cand avansezi.